Çakı Bıçak Kategorisi

ayigibiler

Emrah Koçer

Özgürlüğün ve yaşamın sabah iş yerine çıkarken kullandığın asansörde, masana gelen çayda veya restoranda geçen bir öğle molasında olmadığını anlayan; dört duvarın, toplantıların, bitmeyen telefon trafiğinin arasından sıyrılıp her fırsatta doğaya koşan bir beyaz yakalı o. Plazanın ardındaki doğada tanımadığı onca bitki ve hayvan türü içinde bir yabancıyım diyerek yoluna devam ediyor doğadaki yabancı.

Doğadaki hayatınızı kolaylaştırmak istemez miydiniz?

Stanley Klasik Vakumlu Termos 1,9 Lt Yeşil

Günü birlik doğa gezilerinde, aile boyu tercihi bu olmalıdır. Çift katmanlı yapısı ile uzun süren sıcaklık ve soğukluk sağlar.

 

Erdi Yılmaz

Kendisini dağ gezgini ve fotoğrafçı olarak kendini tanımlayan Erdi YILMAZ, doğayı sonuna kadar yaşamaya çalışan ve gördüklerini yansıtmaya çalışan bir akademisyen. Dağ ve kamp hayatını, resim tuvaline fırça dokunuşları yapan bir ressam hassasiyetliğinde ele almakta ve en güzel sanat eserini ortaya koymak için gece gündüz kar kış demeden emek harcamakta.

Attığınız her adımda daha cool görünmenizi sağlamak kendi elinizde.

Marmot PreCip Su Geçirmez Erkek Ceket

Yürüyüşlerde terlemeyi önlemek için koltuk altlarında fermuarlar kullanılabiliyor. Tüm dikişleri bantlı olduğu için su almıyor.

 

Gökben Bağcı

Gökben ve Nico, dünyanın sandıklarından daha büyük ve derin olduğunu hissedip 'öyle miymiş acaba' diye bi’ bakmaya çıkmışlar. Yaptıkları işlerini çok sevmelerine rağmen istifa edip, yaşadıkları şehirde huzur bulmalarına rağmen veda edip yatay bisikletleriyle yola düşmüşler, Nisan 2014'te. Rahat batmış galiba. Fransa'dan başlayıp, Avrupa ve Orta Asya'yı pedallayarak geçmişler.

Her mevsime dayanacak ekstrem ürünlerle dolaşmak ayrı bir keyif sunmaktadır.

Stanley Klasik Tek El Termos Bardak

Ergonomisi sayesinde her çantaya yerleşebiliyor. Sıcak ve soğuk tutma süreleri bir termostan beklediğimizden çok çok daha fazla.

 

Melike Dede

Melike 1991 doğumlu ve bisikletiyle dünya turuna çıkacak kadar cesaretli. Gezdiği yerlerden edindiği deneyimlerini ve çektiği fotoğraflarını Instagram hesabından takipçileri ile paylaşıyor. Kim bilir, belki bir başkasına da ilham olur Melike.

Hayatımın her anında ihtiyaçlarım hep yanımda

Asolo Jumla Gore Tex Bayan Trekking Botu

Goretex ve vibram taban bir ayakkabının yolculuktaki değeri paha biçilemez. Yürüyüş ve tırmanış için ayakkabılar 10 üzerinden 10!

 

Murat ve Burak Gezer

Gezmeyi adeta yaşam şekli haline getiren Murat ve Burak, gezmenin yanı sıra tırmanmayı da çok seviyorlar. İki kardeş gezdiği yerleri ortak sosyal medya hesabından paylaşıyor.

Doğada yanımızda olmazsa olmaz ürünlerimiz:

Asolo Jumla Erkek Trekking ve Dağcılık Botu

Çarşak bandı, benzerlerine göre daha geniş ve tabanın ön kısmı daha az bükülüyor. Basit kaya tırmanışları için fazlasıyla yeterli.

 
kamp detaylari

Kutupayısı Rüya Takımı Kampı Detayları

Kutupayısı Rüya Takımı ve şanslı doğa sevdalılarının gerçekleştireceği kamp detaylarını görmek için tıklayın. Doğayla iç içe olmayı seviyorsanız, şehrin kalabalığı ve yoğunluğundan kısa süreli de olsa kurtulmak tam size göre.


kamp detaylari

Kutupayısı Rüya Takımı'nı Tanıyalım

Ayı gibi gez ekibinde kimler var? 8-6 işinden istifa edip hemen yola koyulandan tutun, dünyadaki ilginç kuşların peşine düşen mi dersiniz, bardaklara çizim yaparak seyahat bütçesini oluşturup dünyayı gezen mi dersiniz? Herkes var!


kamp detaylari

Kampa Giderken Gerekli Olan Malzemeler

Kamp malzemeleri seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, ürünlerin dayanıklı ve hafif olması. Kampa giderken ihtiyacınız olacak ürünleri sizin için derledik.


NEDEN FARKLIYIZ!

POSTA LİSTESİ

Bizimle iletişimde kalın. Size özel tekliflerimizden ve kampanyalarımızdan faydalanın.

IdeaSoft® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.