Çakı Bıçak Kategorisi
  • Ürün Grupları
  •  

Sandalye Modelleri

Kampçılık, outdoor sporları için oldukça önemli bir aktivitedir. Doğa ile bir olmak istediğiniz zamanlarda ya da doğa sporlarını çocuklara sevdirmeyi amaçladığınızda, kampçılık aktiviteleri gerçekleştirebilirsiniz. Kampçılık bir eğlence faaliyetidir. Doğa ile bir olmanın insana verdiği huzurdan kaynaklı son yıllardan yeni nesillerin outdoor sporlara olan ilgisi artmıştır. Bu sebepten kamp yapanlar, en doğru kamp malzemelerini seçmek, sadece güvenlikleri için değil, konforları için de önemli olmuştur. Bu bağlamda kamp yapılan günlerde kullanılan sandalyeler, hem rahatlık hem de güvenlik açısında çok önemli hale gelmiştir. Kampçılık sırasında, kamp çadırınızın dışında sandalyede rahatça oturmak isteyebilirsiniz. Katlanır sandalyeler ve katlanır masanız ile rahat ve konforlu bir kamp etkinliği gerçekleştirebilirsiniz.

Katlanır masa ve sandalye gibi malzemelerin izi Eski Mısır'a dayanmaktadır. Eski Mısır'da, katlanır tabureler genelde askeri seferlerde kullanılmıştır ve yaygınlaşmıştır. Bu tür eşyaların yaygınlaşması 16. yüzyılın sonlarını bulmuştur. 20. yüzyıla gelindiğinde artık üretim kolaylaşmış ve katlanabilir mobilyalar seri üretime geçmiştir. Masanın katlanması için sandalye setleri metal dışında, ahşap ya da plastik malzemelerinden de üretilmektedir. Kampçılık esnasında günlük ihtiyaçlar için kullanılan eşyaların taşınmasında problem olduğu için katlanır masa sandalye takımları kampçılar tarafından çok benimsenmiştir. Bu yüzden de kullanımı çabuk yaygınlaşmıştır. Kamp sandalyeleri kullanımı ve taşınması çok kolay olduğu için plajlarda da kullanılmaktadır. Katlanabilir sandalyeler, çok yönlü kullanılabilen eşyalardır.

Kutupayisi.com’da Spro, Andoutdoor, Shakespeare, N-Rit, Abu Garcia, And gibi markalar ve ürünleri bulunmaktadır. Siz de doğayı ve kampçılığı seviyorsanız hemen kendinize en uygun olan kamp sandalyesini sepetinize ekleyin. Kolay ödeme yöntemimizle ürünü satın alabilirsiniz. Hızlı ve ücretsiz kargo fırsatını kaçırmayın!

N-Rit
ürün fiyatı
366,41 TL
havaleli fiyatı
N-Rit
ürün fiyatı
375,72 TL
havaleli fiyatı
FreeCamp
ürün fiyatı
185,07 TL
havaleli fiyatı
FreeCamp
ürün fiyatı
199,02 TL
havaleli fiyatı
FreeCamp
ürün fiyatı
74,31 TL
havaleli fiyatı
FreeCamp
ürün fiyatı
185,07 TL
havaleli fiyatı
NEDEN FARKLIYIZ!

POSTA LİSTESİ

Bizimle iletişimde kalın. Size özel tekliflerimizden ve kampanyalarımızdan faydalanın.

IdeaSoft® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.