Çakı Bıçak Kategorisi
  • Ürün Grupları
    Günlük Çocuk Ayakkabıları
  •  

Çocuk Günlük Ayakkabı Modelleri

Çocukların rahatça hareket etmesini sağlayan günlük çocuk ayakkabı modelleri onlara hem rahatlığı hem de şıklığı bir arada sunuyor. Evde, okulda, parkta kısacası her yerde onların ayaklarının konforlu ve rahat olması çok önemli. Çocuklar doğaları gereği çok hareketlidir. Sürekli ayakta olmalarından dolayı onlar büyürken anne-babaların onların ayak sağlığını düşünmeleri gerekir. Çocuklar büyürken ayakkabılarının rahat olmaması onların ayaklarının anatomik yapısı etkiler. Bu da ilerisi için ciddi sağlık problemleri oluşturabilir. Hiçbir ebeveyn çocuklarının böyle kötü durumla karşılaşmasını istemez. Çocuklara en uygun ayakkabıyı almak için iyi bir araştırma yapmak gerekir. Çocukların ayakkabısı genelde ilk olarak öğlen saatlerinde denenmelidir. Ebeveyn aldığı ürünü çocuğun ayağında görmeli rahat mı değil mi diye bakmalı. Ayakkabıyı giydirip yürümesini ve koşmasını isteyebilirsiniz. Çocuğunuz ayakkabıyı giyince parmak ucuyla ayakkabı ucu arasında bir parmak boşluk kalmalı. Çocuğunuz çok küçükse bir kağıt üzerinde ayaklarının ölçüsü alabilir, buradaki sonuca göre ayakkabı numarasını bulabilirsiniz. Bazen de iki ayağın numarası birbirinden farklıdır. Bu durumda büyük olan numarayı almanız gerekmektedir.

Günlük çocuk ayakkabısını seçerken numaranın tam olduğuna emin olun, aksi halde düşme, kayma gibi tehlikeli durumlarda, ayakkabı çocuğun ayağından çıkabilir ve ayakları zarar görebilir. Bağcıklı, cırt cırtlı ve bantlı olan çocuk ayakkabıları onların güvenliği için en sağlam ayakkabılardır. Bu tür ayakkabıları gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz. Tabanı platform olan ayakkabı modelleri çocuklar için doğru bir seçenek değildir. Tabanının çok yüksek olmaması gerekmektedir. Ayaklarının nefes alabileceği ve koku yapmayacak olan ürünleri tercih edin. Ayakkabının yapıldığı malzeme kanserojen madde içermemeli. Bu hem sizin hem de çocuğunuzun sağlığını olumsuz etkiler. Çocuklar henüz küçük oldukları için büyükler gibi konfora ve rahatlığa ilk etapta çok önem vermiyor. Onlar için ilk süreç ayakkabı beğenmekten geçiyor. Ayakkabıyı beğenmeleri, ayakkabıyı severek giymeleri açısından oldukça önemli. Kız çocukları için pembe renklere, çizgi film kahramanlarına ağırlık verilirken; erkek çocuklarında daha çok mavi-lacivert renklerine yoğunluk verilir. Bu da onların ayakkabılarını sevmesine yardımcı olur. Çocuklar için yapılan ayakkabılar onların hayal dünyasına uygun tasarlanmıştır. Kutupaysi.com çocuklarınıza konforlu, rahat ve eğlenceli ayakkabı seçenekleri sunuyor.

Toms, New Balance, Converce, Shechers, Lacoste, Superga, Puma, Slipstop, Camper, gibi marka ve ürünlerini bulundurmakta. Siz de çocuğunuz için çocuk ayakkabılarını inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünü alış-veriş sepetinize atabilir, kolay ödeme seçeneğimiz ile ürünü satın alabilirsiniz. Hızlı ve ücretsiz kargo seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

NEDEN FARKLIYIZ!

POSTA LİSTESİ

Bizimle iletişimde kalın. Size özel tekliflerimizden ve kampanyalarımızdan faydalanın.

IdeaSoft® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.