Çakı Bıçak Kategorisi
  • Ürün Grupları
    Çocuk Polar
  •  

Çocuk Outdoor Polar Modelleri


Kutupayısı, sizin ve çocuklarınızın açık hava sporlarında keyif almanızı destekliyor, soğuk havalarda sabah yürüyüşlerinde veya en sevdiğiniz doğa sizi çağırdığında, polarınızı rahatlıkla çantanıza koyarak yola çıkabilirsiniz. Polarlar üstlerindeyken, çekirdekteki ısıyı hapseder ve sıcaklık konusunda oldukça rahatlık sağlar. Hava akımını asla kesmez. Yumuşak yapısı ve rahat kesimi ile hareket kabiliyetinizi kısıtlamaz. Oldukça rahat bir kullanım sunar. Rüzgar geçirmezdirler.
Doğayı sevenlerin sık kullandığı outdoor ürünler, açık hava sporlarını gerçekleştiren doğa severler için oldukça iyi bir rahatlık sağlıyor. Soğuk, yağmurlu, karlı, rüzgarlı günlerde çocuklarınızı oldukça sıcak tutar. Polar ürünlerini tek başına ya da dış katman olarak giyebilirler. Kumaş özelliğinden dolayı vücudunuzun ısı kaybı minimum düzeye iner. Yumuşak yapısı ve rahat kesimi ile hareket sınırlarınızı kısıtlamaz, rahat bir kullanım sağlar. Islandığında hızla kuruyan bir kumaşa sahiptir. Polar, malzemesi gereği bünyesinde su tutmaz. Her hava koşuluna uygundur, nefes alabilir bir yapısı vardır. Kampçılıkta, yürüyüşte yani birçok outdoor spor aktivitelerinde rahatlıkla tercih edebilirsiniz.
Kutupayısı'nda, Lafuma gibi markanın ürünleri bulunmaktadır. Kategorideki tüm ürünleri detaylı inceleyebilir, alışveriş sepetinize atabilirsiniz. Kolay ödeme yöntemimiz ile ürünü satın alabilirsiniz. Hızlı ve ücretsiz kargo fırsatını kaçırmayın!
Regatta
ürün fiyatı
72,54 TL
havaleli fiyatı
Lafuma Pr
ürün fiyatı
84,62 TL
havaleli fiyatı
NEDEN FARKLIYIZ!

POSTA LİSTESİ

Bizimle iletişimde kalın. Size özel tekliflerimizden ve kampanyalarımızdan faydalanın.

IdeaSoft® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.