Çakı Bıçak Kategorisi
  • Ürün Grupları
    Çocuk Pantolon
  •  

Çocuk Outdoor Pantolon Modelleri

Çocuk outdoor pantolonlar, açık havada oldukça rahatlık ve konfor sağlayan giyim ürünlerdir. Outdoor pantolonlar, aktivite sırasında rahat olmanız için fayda sağlar. Outdoor faaliyetlerini gerçekleştirirken çocuğunuz için fonksiyonel bir rahatlık sunar. Macerayı seven spor tutkunu çocuklar için tasarlanan bu outdoor pantolon modelleri ile hiç rahatsızlık duymadan spor yapabilirler. Doğada gerçekleştiren sporlarda onlara esnek hareket imkanı sağlar. Outdoor pantolonları giydiklerinde, doğa koşullarından, hava şartlarından etkilenmeden sporlarını tamamlayabilirler.
Çocuk outdoor pantolonları, nefes alabilen, su geçirmeyen kumaşlardan üretilmiştir. Kutupayisi.com'dan alacağınız ürünleri dört mevsim, rahatlıkla kullanabilirsiniz. Outdoor pantolonlar, genelde bol tasarımlara sahiptir. Böylelikle spor faaliyetlerde vücudu tamamen sarmaz ve yürüyüşlerde rahat ettirir. Bu tür ürünlerin bakımına özen göstermelisiniz. Ürününü makineye atmadan önce tüm fermuarlarını kapatınız. Toz detarjan, yumuşatıcı, ağartıcı kullanmayınız ve benzer renkler ile makinede yıkayınız. Makinenizde elde yıkama programı var ise, öyle yıkayabilirsiniz ve ütü yapmayınız.
Kutupayısı'nda, The North Face gibi marka ve ürünleri bulunmaktadır. Sizin için uygun olan outdoor pantolonu detaylı inceleyerek, alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz. Kolay ödeme yöntemimiz ile ürünlerinizi satın alabilirsiniz. Hızlı ve ücretsiz kargo fırsatını kaçırmayın!
Dare 2b
ürün fiyatı
229,48 TL
havaleli fiyatı
Dare 2b
ürün fiyatı
194,59 TL
havaleli fiyatı
The North Face
ürün fiyatı
276,26 TL
havaleli fiyatı
The North Face
ürün fiyatı
276,26 TL
havaleli fiyatı
NEDEN FARKLIYIZ!

POSTA LİSTESİ

Bizimle iletişimde kalın. Size özel tekliflerimizden ve kampanyalarımızdan faydalanın.

IdeaSoft® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.