Çakı Bıçak Kategorisi
  • Ürün Grupları
    Çocuk Eldiven & Atkı
  •  

Çocuk Eldiven ve Atkı Modelleri

Açık havada giyebileceğiniz spor kıyafetlerin tümü outdoor giyim ürünleridir. Outdoor giyim ürünleri açık havada, doğayla iç içe olunan ortamlarda yapabileceğiniz tüm spor aktivitelerinde kullanabileceğiniz spor kıyafetleridir. Birçok hava koşuluna uygun olabilecek şekilde tasarlanan bu giyim ürünleri, size ve çocuklarınıza büyük rahatlık sağlar, rüzgarlı, karlı ve yağmurlu havalarda her zaman korur, kendinizi güvende hissetmenizi sağlar. Çocuk outdoor eldiven ve atkı modellerinde kötü hava koşullarında çocuğunuzu yarı yolda bırakmayacak birçok ürün bulunmaktadır. Outdoor eldivenler, su itici malzemelerden üretilmişlerdir; suyu kesinlikle geçirmezler, suyu dışarda tutarlar. Outdoor atkı modelleri çocuklarınızı soğuktan olabildiğince korur, boynunlarını tamamen sarmaya yarar. 
Çocuklarınız doğayı seviyorsa, doğada uzun ya da kısa yürüyüşler yaparken bile outdoor giyim ürünlerine ihtiyacı olacaktır. Onlara her ortamda büyük rahatlık sağlarlar. Outdoor giyim ürünleri, çabuk kuruyan rahat ve hafif olan polyester kumaştan üretilmektedir. Vücudunuzda ısı kaybı olmaması çok önemlidir.
Kutupayisi.com'da, Lafuma gibi marka ürünleri bulunmaktadır. Siz de, size en uygun olan ürünü detaylı inceleyip alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz. Kolay ödeme yöntemimizle ürünü satın alabilirsiniz. Hızlı ve ücretsiz kargo fırsatını kaçırmayın!

Regatta
ürün fiyatı
65,01 TL
havaleli fiyatı
Regatta
ürün fiyatı
55,71 TL
havaleli fiyatı
Dare 2b
ürün fiyatı
79,52 TL
havaleli fiyatı
Lafuma
ürün fiyatı
46,45 TL
havaleli fiyatı
NEDEN FARKLIYIZ!

POSTA LİSTESİ

Bizimle iletişimde kalın. Size özel tekliflerimizden ve kampanyalarımızdan faydalanın.

IdeaSoft® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.