İndirimli Ürünler
  • Ürün Grupları
    Bayan Şort
  •  

Bayan Outdoor Şort Modelleri

Doğayla iç içeyken, güzel havalarda rahatlık ve konfor sağlayan outdoor şort modelleri, farklı tasarımlarıyla kutupayisi.com'da! Bayan Outdoor Şort Modelleri kategorisinde bulunan şort modellerini detaylı inceleyebilirsiniz. Kullanışlı ve kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde üst düzeyde konfor sağlayan şortlar mevcuttur. Yazın, sıcak havalarda yapacağınız doğa yürüyüşü sırasında giyebileceğiniz ürün yelpazesi oldukça geniştir. Outdoor pantolon ya da eşofman altının dışında da seçenekleriniz vardır. farklı desenleri ve renkleri bulunan bu çocuk şort-etek, şort ve bermudaların kumaşları sentetik-pamuklu bileşenden oluşur. kutupayisi.com'dan alacağınız şortlar, sıvıyı hapsetmez, çabuk kurur, nefes alır. Yalnızca kampçılık, dağcılık ve doğa yürüyüşlerinde değil, günlük yaşamınızda da severek kullanabilirsiniz.
Doğa aktiveteleri sırasında rahat ve konforlu olmaktan hoşlanırız. Yürürken, bacaklarımızın rahat olması, yürüyüşümüzün hem daha sağlıklı olması açısında hem de yürüyüş sonrasındaki hissedilecek yorgunluktan bizi kurtarabilir. Siz de beğendiğiniz tüm şort modellerini detaylı bir şekilde web sitemizden inceleyebilirsiniz. Farklı kumaş ve renkleriyle seçebileceğiniz oldukça model bulunmaktadır.
Kutupayisi.com'da, Lafuma, Berg, Millet, Patagonia, Dare 2b, Eider gibi marka ve modelleri bulunmaktadır. Dilediğiniz modeli detaylı inceleyebilir, alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz. Kolay ödeme yöntemimiz ile ürünü satın alabilirsiniz. Hızlı ve ücretsiz kargo fırsatını kaçırmayın!
Dare 2b
ürün fiyatı
199,02 TL
havaleli fiyatı
Berg
ürün fiyatı
88,26 TL
havaleli fiyatı
Patagonia
ürün fiyatı
89,12 TL
havaleli fiyatı
Patagonia
ürün fiyatı
87,01 TL
havaleli fiyatı
Berg
ürün fiyatı
231,57 TL
havaleli fiyatı
NEDEN FARKLIYIZ!
IdeaSoft® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.