Çakı Bıçak Kategorisi
  • Ürün Grupları
    4 Mevsim Çadır
  •  

4 Mevsim Çadır Modelleri

Outdoor sporları seven herkes, hemen hemen kamp yapmayı da sever. Şehrin gürültüsünden kurtulmak için birkaç günlük de olsa kamp yapma planlarınız olabilir. Kamp yaparken konaklama açısından rahat olmanız oldukça önemli. Yaklaşık üç çeşit çadır bulunmaktadır. 4 mevsim çadırlar dağcılık da dahil olmak üzere her türlü koşullarda konforlu bir şekilde kullanabileceğiniz tipte çadırlardır. Bu çadırlarda kullanılan kumaşlar, poller ve diğer malzemeler zorlu koşullar düşünülerek üretilmiştir. Kış dağcılığında rahatlıkla kullanılabilir. 4 mevsim çadırlar, 3 mevsim çadırlara göre biraz daha sağlamdırlar, su geçirmez nitelikteki çadırlardır. Tek ve çift tenteli olabilirler. Kampçılar tarafından oldukça tercih edilir.
Çadır almaya kararlıysanız bir kişilik fazladan yere sahip olan çadırları almayı düşünebilirsiniz. Kamp yapılan çadırların birçoğu çift kamış gergi sistemi ile kuruluyor. Teleskopik biçimde iç içe geçen ya da katlamalı olarak birleştirilen kamışlar, bir çadırdaki ana iskeleti sistemini oluşturur. Kumaşı, tentesi ve brandası kurulum sırasında iskelete eklenir. Pratik kullanım fonksiyonları ile öne çıkan geleneksel çadırlar, birkaç dakika içinde hazır hale geliyor. Tek hamleyle açılan kamp çadırları yine tek hareketle kapanıyor. Daha büyük çadırların kurulumu diğerlerine göre daha zahmetlidir. Çadır, sizin doğadaki evinizdir. O yüzden seçim yaparken çok özenle seçmelisiniz, size ve kamp sırasında yanınızda bulunacak malzemelerinize sığınacak bir liman olması oldukça gerekli. Kampçılık bir yaşam tarzıdır. Özü, doğa ile baş başa kalmayı seçmekten geçer.
Kutupayisi.com'da, Marmot, Andoutdoor, Ferrino, Evolite, RAB gibi markalar ve ürünleri bulunmaktadır. Siz de doğayı ve kampçılığı seviyorsanız hemen size uygun olan bir kamp çadırını sepetinize ekleyin. Çadırınızı aldıktan sonra çadır bakımı nasıl olmalı başlıklı metnimizi okuyabilir, konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Kolay ödeme yöntemimizle satın alın. Hızlı ve ücretsiz kargo imkanını kaçırmayın!
MARMOT
ürün fiyatı
3.740,00 TL
havaleli fiyatı
Havale ile 3.366,00 TL
Ferrino
ürün fiyatı
2.515,93 TL
havaleli fiyatı
Evolite
ürün fiyatı
577,00 TL
havaleli fiyatı
Ferrino
ürün fiyatı
1.457,71 TL
havaleli fiyatı
MARMOT
ürün fiyatı
1.639,00 TL
havaleli fiyatı
Havale ile 1.475,10 TL
MARMOT
ürün fiyatı
2.099,00 TL
havaleli fiyatı
Havale ile 1.889,10 TL
NEDEN FARKLIYIZ!

POSTA LİSTESİ

Bizimle iletişimde kalın. Size özel tekliflerimizden ve kampanyalarımızdan faydalanın.

IdeaSoft® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.